Home

Outdoor lonely Mechanically tartu rapla korvpall scandal Imagination Flash

FOTOD: AVIS Rapla pidi tunnistama Tartu nappi paremust - Raplamaa Sõnumid

Rapla Tartu kodusaalist võitu kaasa napsata ei saanud - Rapla Korvpallikool

BC Tartu Basketball al Twitter: "Balti Korvapalli Liiga esimene  veerandfinaal kohtumine! #bctartu #tartuülikool #basketball #rokime #bbl  https://t.co/vOHNsmqiKu https://t.co/uXgcTVM2Y0" / Twitter
BC Tartu Basketball al Twitter: "Balti Korvapalli Liiga esimene veerandfinaal kohtumine! #bctartu #tartuülikool #basketball #rokime #bbl https://t.co/vOHNsmqiKu https://t.co/uXgcTVM2Y0" / Twitter

Rapla Avis Utilitas

Rapla Korvpallikool - Laupäeval alustasid U14 poisid hooaega II  kvalifikatsioonringi mängudega Tartus, kus tulid vastasteks Paide KK7 ja  Tartu Ülikooli KK võistkonnad. Mõlemad mängud kujunesid meie poistele väga  raskeks ja vastu tuli
Rapla Korvpallikool - Laupäeval alustasid U14 poisid hooaega II kvalifikatsioonringi mängudega Tartus, kus tulid vastasteks Paide KK7 ja Tartu Ülikooli KK võistkonnad. Mõlemad mängud kujunesid meie poistele väga raskeks ja vastu tuli

Rapla on Tartu vastu tunnistanud ainult võite - Raplamaa Sõnumid

Rapla võit jätab tabeliseisu viimase mänguni lahtiseks Tartu Ülikool Maks &  Moorits
Rapla võit jätab tabeliseisu viimase mänguni lahtiseks Tartu Ülikool Maks & Moorits

Taltsita mänginud Tartu Ülikool alistas meistriliigas Rapla | Korvpall | ERR

Uudised - Tipphetked: Põhimehe tagasi saanud Rapla sai Tartust jagu ning  viigistas veerandfinaalseeria
Uudised - Tipphetked: Põhimehe tagasi saanud Rapla sai Tartust jagu ning viigistas veerandfinaalseeria

Korvpalli Meistriliiga - Avis Utilitas Rapla asus kodus poolfinaalseeriat  Tartu Ülikooli vastu 2:0 juhtima
Korvpalli Meistriliiga - Avis Utilitas Rapla asus kodus poolfinaalseeriat Tartu Ülikooli vastu 2:0 juhtima

Korvpalli Meistriliiga - TELEMÄNG. Rapla avas kodumängude hooaja magusa  võiduga Tartu üle
Korvpalli Meistriliiga - TELEMÄNG. Rapla avas kodumängude hooaja magusa võiduga Tartu üle

Korvpalli noorte karikafinaalides edukaimad Tartu Kalev ja Rapla KK - Delfi  Sport
Korvpalli noorte karikafinaalides edukaimad Tartu Kalev ja Rapla KK - Delfi Sport

BC Elva CHK/Tartu Ülikool vs Rapla KK - BC Elva korvpalliklubi

Rapla alistas kodusaalis suureskooriliselt Tartu Ülikooli | Korvpall | ERR

Rapla KK vs KK Paulus Pärnu | Estonian Korvpalli Meistriliiga Basketball  2022
Rapla KK vs KK Paulus Pärnu | Estonian Korvpalli Meistriliiga Basketball 2022

Rapla jäi põhiturniiril alistamatuks Tartu Ülikool Maks & Moorits

TIPPHETKED JA FOTOD | Rapla võttis Tartu Ülikooli üle magusa võidu - Delfi  Sport
TIPPHETKED JA FOTOD | Rapla võttis Tartu Ülikooli üle magusa võidu - Delfi Sport

Tartu ja Rapla võitlevad Eesti-Läti liigas viimase play-off'i koha nimel |  Korvpall | ERR
Tartu ja Rapla võitlevad Eesti-Läti liigas viimase play-off'i koha nimel | Korvpall | ERR

Rapla alistas koduväljakul suureskooriliselt Tartu Ülikooli meeskonna |  Korvpall | ERR
Rapla alistas koduväljakul suureskooriliselt Tartu Ülikooli meeskonna | Korvpall | ERR

Pärnu Sadam ja Tartu Ülikool tagasid koha poolfinaalis | Korvpall | ERR

BC Tartu Basketball auf Twitter: "Jap, jap, jap - see on võit! Alistasime  kodus @raplakorvpall 85:76 ja liigume kindlalt @olybetlatestbl play-offi  kursil. Märt Rosenthal oli täna meie parim 23 punkti ja 12
BC Tartu Basketball auf Twitter: "Jap, jap, jap - see on võit! Alistasime kodus @raplakorvpall 85:76 ja liigume kindlalt @olybetlatestbl play-offi kursil. Märt Rosenthal oli täna meie parim 23 punkti ja 12

News - Rapla seljatas koduplatsil Tartu koguni 27 punktiga

TIPPHETKED: Rapla alistas Tartu ka kolmandat korda ning jõudis ajaloolisse  finaali! - Delfi Sport
TIPPHETKED: Rapla alistas Tartu ka kolmandat korda ning jõudis ajaloolisse finaali! - Delfi Sport

Korvpalli Meistriliiga 1. poolfinaal Tartu Ülikool - Piimameister Otto/Rapla  R 20.04 ETV2-s - YouTube
Korvpalli Meistriliiga 1. poolfinaal Tartu Ülikool - Piimameister Otto/Rapla R 20.04 ETV2-s - YouTube