Home

convertible Radiate interrupt golvlampa auctionet comb author shake

Golvlampor - Auctionet
Golvlampor - Auctionet

Golvlampor - Auctionet
Golvlampor - Auctionet

golvlampa mässing | Barnebys
golvlampa mässing | Barnebys

GOLVLAMPA, middle of the 20th century, branded Ö.A. Lighting & Lamps -  Floor lights - Auctionet

Golvlampor på Auktionshuset Kolonn - Auctionet

Lot-Art | GOLVLAMPA, tvåarmad, metall, 1900-tal.

GOLVLAMPA, AB Solbacken's lathe. Lighting & Lamps - Floor lights - Auctionet

Lot-Art | GOLVLAMPA, ATELJÉ LYKTAN, "SCARABÉ" 1980-talet.

FLOOR LAMP, 1950s. Lighting & Lamps - Floor lights - Auctionet

Lot-Art | GOLVLAMPA, teak, 1900-talets mitt.

161442. GOLVLAMPA, Hans Bergström, Ateljé Lyktan. | Golvlampa, Ateljé

GOLVLAMPA, 1920/30-tal, i ljuspunkt, mässing samt gjutjärn, textil skärm. |  Barnebys

Golvlampor - Auctionet
Golvlampor - Auctionet

GOLVLAMPA, brass, ÖIA, Örsjö. Lighting & Lamps - Floor lights - Auctionet

GOLVLAMPA. fanérad ek och mässing, två ljusarmar, Sverige, 1960-tal. |  Barnebys

GOLVLAMPA, 1940s / 50s. Lighting & Lamps - Floor lights - Auctionet

GOLVLAMPA, metall, Ateljé Lyktan AB, Åhus, 1900-talets slut. | Barnebys

GOLVLAMPA, mässing, 1900-tal. Belysning & Lampor - Golvlampor - Auctionet

Golvlampor - Auctionet
Golvlampor - Auctionet

GOLVLAMPA, 1960s. Lighting & Lamps - Floor lights - Auctionet

GOLVLAMPA, trä, 1900-tal. | Barnebys

Golvlampor - Auctionet
Golvlampor - Auctionet

Lot-Art | GOLVLAMPA, 3-armad, trä och metall, 1900-tal.