Registreerimine Mudilaste jalgpalli päevalaagrisse 22.-23.08 on veel avatud  – JK Tabasalu
Registreerimine Mudilaste jalgpalli päevalaagrisse 22.-23.08 on veel avatud – JK Tabasalu

Tapa valla koolide jalgpallivõistluste tulemused – Tamsalu Gümnaasium

Täna, uuendatud Kuressaare kunstmuru... - Hiiumaa Jalgpall | Facebook

Tapa valla koolide lahtised karikavõistlused jalgpallis - Uudised ja teated  - Tapa Vallavalitsus
Tapa valla koolide lahtised karikavõistlused jalgpallis - Uudised ja teated - Tapa Vallavalitsus

Saavutused - Diplom

Eesti jalgpall sur Twitter : "U12 vanuseklassi turniiri võitis Viimsi MRJK  I! Palju õnne! https://t.co/yApoSrTwtB" / Twitter
Eesti jalgpall sur Twitter : "U12 vanuseklassi turniiri võitis Viimsi MRJK I! Palju õnne! https://t.co/yApoSrTwtB" / Twitter

Saavutasime Järvamaa koolide 10.-12.klasside jalgpalli karikavõistlustel  auhinnalise II koha | Järvamaa Kutsehariduskeskus
Saavutasime Järvamaa koolide 10.-12.klasside jalgpalli karikavõistlustel auhinnalise II koha | Järvamaa Kutsehariduskeskus

Meie kooli võistkond saavutas Rimi Jalgpalli osavusfestivalil 1.-3.klasside  arvestuses I koha – Pärnu Vanalinna Põhikool
Meie kooli võistkond saavutas Rimi Jalgpalli osavusfestivalil 1.-3.klasside arvestuses I koha – Pärnu Vanalinna Põhikool

DOK_098 1979 Norma sport jalgpall Diplom 3 tk (163816348) - Osta.ee

Tallinna koolide 6. – 7. klasside vahelise meistrivõistluste finaalturniir  jalgpallis > Arte Gümnaasium > Tallinn
Tallinna koolide 6. – 7. klasside vahelise meistrivõistluste finaalturniir jalgpallis > Arte Gümnaasium > Tallinn

Läänemaa naiste meister on Taebla gümnaasium - Jalgpall - Rahvasport -  Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Läänemaa naiste meister on Taebla gümnaasium - Jalgpall - Rahvasport - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Jalgpalli rahvaliiga võitsid Kuusalu Legendid - Sõnumitooja

Hiiumaa Jalgpall - Kõik Hiiumaa jalgpalli fännid, kes Tartus, siis tulge  ruttu A le Coqi spordihalli, traditsiooniline jalgpalli aastalõputurniir.  Meie mehed mängivad: 15:30 Rakvere Tarvas II 16:45 SK Tääksi 17:45 Koeru JK
Hiiumaa Jalgpall - Kõik Hiiumaa jalgpalli fännid, kes Tartus, siis tulge ruttu A le Coqi spordihalli, traditsiooniline jalgpalli aastalõputurniir. Meie mehed mängivad: 15:30 Rakvere Tarvas II 16:45 SK Tääksi 17:45 Koeru JK